Страницы: 1
RSS
Таке собі трохе )))
 

Опщім так. Розказую вам, раки мої любі, як ізалєнта може поєднати в одне ціле такі світоутворюючі речі, як роспіздяйство і невтримну волю до перемоги. Що підкреслює і доводить її надважливу роль у творенні світу. Певен, хто б там ту шкоду не зробив, чи Ніхуйовий Вибух, чи то якийто скучивший Творець - без неї не обійшлося в будь якому варіанті створення світу.

Все починається як у якімсь анекдоті: приїхали ми з кумом… Насправді так воно і було – приїздимо ми з кумом на точку, віддали якоря, і себе – воді. Я – весь такий в новому гідрокостюмі і в реально хуйовій формі як для пірнання. Форма, так би мовити, залежана, підім,ята…ну, думаю, хоч гідрік норм. Норм то воно норм, але разок пірнув, і зрозумів, шо, як войовничо казав мені Санька Кондрашов у Норвеї, нажершись сала, і тренуючись стати справжнім хохлом – «табі пізда, Вєталь!».

Суть в тім, що я своїм майстрам проїв дірку в голові, шоп зробили гідрік максимально с запасами на вільну посадку, я ж типу качок нєєбацца, і буду ще набирати. «Ок, блять, скнх…» - мабуть подумали вони, і підкинули вже так, щоб цей сцяний дрищ - не думав про себе багато зайвого. Ну, зіграло й те, що матеріал реально надм,який, реально живе своїм життям. Але, буду чесним, більш зіграло те, що я – роспіздяй, і полінувався зробити корекцію ГК перед першим полюванням. Тіпо «не живи як я живу, а живи як я вчу». Всім розказую як треба, а сам, лінивий шмат лайна – не взяв в руки ножиць, і не зробив корекцію під маску. Коротше кажучи, з кожним зануренням я черпав води своїм забралом, як екскаватор, і за десяток разів ТАК накидав свіженької водиці в кузов, що, чую – скоро кузов може віднятися нах. Ну і сам нах – також. Бо і там льодяна водичка вже калатала так, що колокольці дзвеніли, а нах – погрожував стиснутися до розміру Всесвіта – перед тим самим теоретичним Вибухом.

Виліз в човен. Кум на люту заздрість безтурботно пирхає, і, по ходу, бриє моїх, хоч і теоретичних судачків (а воно ж хоч і на один кукан, але спортивну злість ніхто не відміняв). Пірнати так і далі – то буде «прикре самогубство». Не пірнати – фізично не зможу, організм вже заведений якимсь ключиком, і потребує підводних рухів…хоч харакірі роби, курвамать…і тут приходить на думку те, що сам всім постійно розказую – возіть з собою, ЗАВЖДИ – суперклей, ізолєнту, скотч. Без сміху – ними можна елементарно заклеїти майже будь який порив ГК. Суперклей – миттєво клеїть розірваний неопрен, не потребуючи сушки (навпаки, він активується від вологи). Скотч, як не смішно – може піджати гуляючу галошу (спецом колись знімав відос на ту тему), і легко клеїться до голого неопрену (тільки вже треба протирати насухо). Причому так, що потім не одразу і зняти, для вже нормального ремонту. Та взагалі, чого тільки не можна зробити тими найголовнішими елементами періодичної таблиці. Певен, що одразу після водню – утворилися ізострічка, скотч і суперклей, а вони вже зібрали докупи гравітацію, матерію і абіззян…кароч, не знаю, як без них можливо було б все інше…

Так от, на жаль, скотчу не знайшов, сцуко, хоча він ліпше пристає до голого ніапрєну. Зате знайшов ізострічку, надів маску, трубку, і все те, як творець - змотав нею докупи. Щелепи стиснули трубку міцніш, ніж зірки стискаюсь в своїх надрах атоми, розчавлюючи їх, голова почала боліти через півгодини пірнань. Але…але то все було ніщо, пил, браття мої – бо вода вже не поступала всередину літрами, судача братія була трошки прополота, і не так було сором перед напарником.

З того отримав файні уроки:

1. роби так, як сам вчиш
2. завжди перевіряй все перед полюванням, бо добре, що знайшов ізоляційну стрічку «по сусєкам», благо я як білочка – завжди розтикаю всяке таке де тільки можна, і в човні також, інакше полювання не було б
3. а трубку випльовувати, виявляється – то справжня радість і кайф, і реально добряче добавляє часу затримки
4. з часом, що скотч, що стрічка - мають властивість люто стискатися
5. ніколи не здавайся, мавпо

(на фото вже залишки булої ізоляційної розкоші, але і їх вистачило ледь не стерти зуби, пока доїхали в беріг...розмірюйте свої сили)

Всім тойво, всього ))


 
Цитата
ВиталикМ написал:
3. а трубку випльовувати, виявляється – то справжня радість і кайф, і реально добряче добавляє часу затримки

Шота здается мне (чисто предположение) шо такие ощущения тока по причине фэйса черезчур перетянутого изолентой и с выплюнутой трубкой получившего послабление.
Не единажды пробовал сравнивать задержку с трукой и без трубки во рту - разницы не заметил... но это у меня и
все ИМХО  
 
Сталась аналогічна ситуація в мене(((
Правда охоту прийшлось закінчити.

Новая 11-ка, одягав тільки у ванні тому це не є показником, а треба було десь просто відїхати за місто занирнути в озеро  та перевірити чи все ОК з костюмом.
А я зразу попер на мощний сплав по Дністру без лодки.
Перевділись і зразу пошльопали вверх на 5км по камням і чагарникам. Думаю пояснювати який перегрів получаєш в 11-ці на такому переході не треба(18 кг грузів +ласти, ружбайка сама вага костюма)води випити нема. Ледве дойшовши до пункту призначення,зайшовши воду поняв шо "прийшов", правда вода нище шиї в тіло не поступала, но вся голова була відморожена за 10хв. і почала боліти. Тому було прийнято рішення апять вертатись вниз до машини всі 5 км :facepalm: щей на зло магнітна кнопка фонаря замерзала...було -8, приходилось "відмочувати".
Вода поступала зверху над маскою,неопрен не прилягав до резини маски.
Получилось замість охоти, кардіо треніровка)) Урок добре засвоїв. Так, що зимові костюми треба обовязково перевіряти перед повноцінними нирялками.
Можна було уникнути цієї проблеми на самій охоті занирнувши біля машини, так як маю ввесь ремкомплект з клеями, нитками ізолентами і за10хв. я б проблему рішив. Бо тиждень не ниряв і здравий смисл вже покинув мою голову, марив тою охотою.
Изменено: Мирослав Шаламай - 07.12.2019 13:59:42
 
Цитата
Мирослав Шаламай написал:
Сталась аналогічна ситуація в мене(((
Правда охоту прийшлось закінчити.

Новая 11-ка, одягав тільки у ванні тому це не є показником, а треба було десь просто відїхати за місто занирнути в озеро  та перевірити чи все ОК з костюмом.
А я зразу попер на мощний сплав по Дністру без лодки.
Перевділись і зразу пошльопали вверх на 5км по камням і чагарникам. Думаю пояснювати який перегрів получаєш в 11-ці на такому переході не треба(18 кг грузів +ласти, ружбайка сама вага костюма)води випити нема. Ледве дойшовши до пункту ..
18 кг - шота многовато, у меня по памяти около 13 кг на 11ке, носки 12 и варежки 10. На глубинах 5-10 м.
Изменено: Александр Лясковский - 09.12.2019 22:04:10
 
Цитата
Александр Лясковский написал:
18 кг - шота многовато, у меня по памяти около 13 кг на 11ке, носки 12 и варежки 10. На глубинах 5-10 м
Жилетка 6кг, пояс 11кг і на ногах по 0.5кг
В нас бувають піднири в ніші і камні на 0.5м і на великій течії треба більше грузитись ніж на стоячій воді...нирки до 5-6м. Плюс новий костюм, ще буде усадка на згинах рук, ніг і т.д. тоді вже скинеться 1-2кг.
В даному випадку це відгрузка під наші умови нирялки.
Якщо глубинна то звичайно суттєво зменшу вагу грузів.
Изменено: Мирослав Шаламай - 09.12.2019 23:03:37
 
Цитата
Александр Лясковский написал:
Цитата
ВиталикМ  написал:
3. а трубку випльовувати, виявляється – то справжня радість і кайф, і реально добряче добавляє часу затримки

Шота здается мне (чисто предположение) шо такие ощущения тока по причине фэйса черезчур перетянутого изолентой и с выплюнутой трубкой получившего послабление.
Не единажды пробовал сравнивать задержку с трукой и без трубки во рту - разницы не заметил... но это у меня и
все ИМХО  
Нет, Саня, разница есть, и большая. Даже если умеешь не напрягаться отттого, что трубка во рту. Как ни крути, челюстнолицевые мышцы, когда что-то находится во рту - всё равно "напрягаются", даже самим одним прикосновением. И мозг тратит много енергии на контроль за всем этим, там мышц больше всего, они самые сложнопереплетенные, игромное кол-во мелких, иннервация максимальная, как раз на лице. Я тоже раньше думал что трубка, даже без приливов, за которые её типа держат (на самом деле, если охотник вынужден её удерживать - трубка подобрана неверно!) - не отнимает у меня времени задержки. А потом начал пробовать и проверять настойчивее - и таки да, лучше плеваться )) хотя хз, может это твоя уникальная способность, тебе пофиг, всяко может быть. Но 99,99% лучше выплевывать трубку
Страницы: 1
Читают тему